Reload
F450 2019
Starttidspunkt: fredag 1. februar 18:01
Siste oppdatering: 5. februar 2019
24. april 03:54
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Resultatliste

Plassering SNr Navn Land Fra Tid brukt
1 123 Ola Brennodden Sunde Norway Grimsbu 2d 02h 09min
2 134 Fredrik Westlie Norway ENEBAKK +35min
3 143 Wolfram Schumacher Germany Florstadt +57min
4 147 Håvard Okstad Norway Skaun +1h 19min
5 126 Per Morten Brennodden Norway Folldal +2h 16min
6 104 Benoit Gerard France Hurdal +2h 39min
7 157 Fredrik Lindgren Norway Røros +2h 45min
8 113 Daniel Haagensen Norway Tomter +2h 57min
9 129 Isabell Nykmark Baumann Norway Jeppedalen +4h 00min
10 167 AnnMarie Pettersson Sweden Häggenås +4h 47min
11 145 Merete Neset Norway Rauland Vinje Kommune +4h 57min
12 110 Jørn Opheim Norway Jessheim +4h 59min
13 169 Katarina Esseth Afséer Sweden Sörsjön, Sverige +5h 14min
14 150 Carla Susana A Assuad Colombia Øystre Slidre +5h 42min
15 146 Marit Beate Kasin Norway Valdres/Notodden +5h 42min
16 164 Yngve Fagerli Norway Skien +5h 57min
17 114 Linda Margrethe Davidsen Norway Folldal +6h 22min
18 127 Eirin S. Dybing Norway Folldal +6h 36min
19 120 Ella Aasheim Kjøsnes Norway Røros +7h 16min
20 158 Jacobine Langstein Norway Tomrefjord +9h 34min
21 172 Cato Myhre Norway Sommarvoll +9h 58min
22 152 Lars-Terje Larsen Norway Gausdal +10h 14min
23 117 Jens Kvernmo Norway Ogndal +10h 22min
24 133 Richard Sand Norway Folldal +10h 33min
25 162 Ola Bromseth Norway Klæbu +11h 41min
26 148 Siri Elisabet Holmelid Norway Leirsund +12h 06min
27 124 Michael Shelkovin Russia Russia +15h 35min
28 176 Sebastian Walker Norway Jevnaker +15h 43min
29 139 Per Øyvind Karlsen Norway Skogn +15h 53min
30 109 Steffen Schjølberg Norway Djupsjølia +15h 54min
31 144 Ronnie Frivold Norway Folldal +16h 22min
32 121 Bente Sofie Alhaug Norway Almeveien 30 a +17h 39min
33 171 Yngve Opgård Norway Alta +17h 40min
34 116 Tuva Almås Norway Stord +18h 01min
35 156 Ingrid Skålid Von Der Fehr Amundsen Norway Svelvik +18h 34min
36 159 Andrine Bordvik Alhaug Norway Hamar +18h 52min
37 132 Tom Erik Langegård Norway Lerskallen +19h 05min
38 137 Michael Hess Germany Kreuzau +19h 19min
39 170 Grzegorz Linda Poland Porzecze +19h 20min
39 112 Mattis Skinnehaugen Norway Folldal +19h 20min
41 149 Hedda Holtet Norway FLISA +19h 36min
42 142 Vanessa Quinche Norway Folldal +20h 16min
43 108 Antoine Gamain France ECHIROLLES +21h 40min
44 101 Ole Sneeggen Norway Klæbu +23h 36min
45 130 Mats Wiik Norway Folldal +1d 00h 19min
46 166 Volker Ebertshäuser Germany Wasenbach +1d 03h 00min
47 153 Marcel Jørgensen Norway Lunner +1d 03h 53min
48 138 Sebastien Barrault Norway Sion, Sveits +1d 11h 16min

Vis med tid brukt per løper