Reload
F400 2013
Start time: Saturday 2. February 16:00
Last update: 5. February 2013
29. november 17:23
Status Trail Entrants Last update Results

Results

Rank Bib Name Country From Time used
1 134 Elisabeth Edland Norway Nannestad 1d 16h 24min
2 187 Ole Wingren Finland Nykarleby 1d 16h 31min
3 203 Jørn Opheim Norway Jessheim 1d 17h 15min
4 125 Morten Borgen Norway Hakadal 1d 17h 59min
5 204 Espen Bech Norway Alta 1d 18h 00min
6 123 Hilde Askildt Norway Hallingdal 1d 18h 12min
7 182 Marit Beate Kasin Norway Valdres 1d 18h 37min
8 159 Vibeke Grytbak Norway Røros 1d 18h 47min
9 158 Andreas Tømmervik Norway Student på steinkjer 1d 18h 54min
10 119 Sissel Vollan Norway Skorgen 1d 18h 58min
11 155 Ingebrigt Storli Norway Storlia 1d 19h 41min
12 132 Bjørn-Hugo Kristoffersen Norway Tana 1d 19h 49min
13 143 Alexander Johansson Norway Fågelfors 1d 19h 58min
14 136 Pål Skjennum Norway Nannestad 1d 20h 07min
15 107 Roar Kvilvang Norway Kvilvangen 1d 20h 26min
16 118 Henry Coronica Italy   1d 21h 02min
17 156 Knut Olav Grimdalen Norway Nedenes 1d 21h 40min
18 115 Sigurd Froestad Norway Øystese 1d 21h 40min
19 184 Vilde Amundsen Øren Norway Ormhaugen, Røros 1d 22h 06min
20 185 Torgeir Øren Norway Ormhaugen Gård 1d 22h 06min
21 165 Per-Otto Engh Norway Hurdal 1d 22h 38min
22 130 Hilde Engmark Lunde Norway Oslo 1d 22h 39min
23 135 Steinar Bergheim Norway V Slidre i Valdres 1d 22h 43min
24 120 Andreas Brennodden Svendsen Norway Lillehammer/Folldal 1d 22h 59min
25 170 Even Skau Norway Siggerud 1d 23h 04min
26 110 Joakim Knutson Norway Sollihøgda 1d 23h 25min
27 164 Kim Andre Andersen Johansen Norway Folldal 1d 23h 30min
28 105 Magnus Pedersen Norway Trondheim 1d 23h 38min
29 145 Henning Dokken Norway Kongsberg 1d 23h 42min
30 173 Pål Skovli Henriksen Norway Hamar/Dalsbygda 1d 23h 45min
31 161 Remi D. Kadlec Norway Folldal 1d 23h 59min
32 139 Silje Næss Kroken Norway Nord-Torpa 2d 00h 02min
33 188 Jo Jøldal Norway Kongsberg 2d 00h 20min
34 171 Thorvild Dahlen Norway Lommedalen 2d 00h 23min
35 162 Robin Johansen Norway Mjøndalen 2d 00h 24min
36 206 Didrik Lindeberg Sand Norway Brandbu 2d 00h 31min
37 190 Siri Goberg Norway Dagali 2d 00h 43min
38 172 Christian Christensen Norway Folldal 2d 01h 23min
39 104 John Erik Eriksen Norway Hurdal 2d 01h 23min
40 168 Terje Tronsgaard Norway Folldal 2d 01h 31min
41 163 Silje Christin Lystad Norway Hof 2d 01h 31min
42 133 Sebastian Schoder Moreno Norway Oslo 2d 01h 35min
43 167 Petter Arnesen Norway Geilo 2d 01h 51min
44 179 Pjoter Svingen Norway Folldal 2d 02h 14min
45 108 Miquel-Angel Martinez Garcia Catalonia Catalonia 2d 02h 46min
46 178 Jose Arias Catalonia Lliça de Vall 2d 02h 46min
47 128 Roar Larsen Norway Skogn 2d 03h 37min
48 129 Kenneth Monsen Norway Lomen i Valdres 2d 03h 53min
49 114 Atle Krogstad Norway Stjørdal 2d 03h 54min
50 140 Catherine Mathis-Fontaine France Cheillé 2d 03h 57min
51 138 Geir Askim Norway Kongsberg 2d 04h 02min
52 157 Alf Morten Volhovd Norway Vinje 2d 04h 04min
53 111 Pascal Rebord Switzerland Ardon 2d 04h 18min
54 198 Andreas Trongaard Norway Flisa 2d 04h 32min
55 103 Kim Thomassen Norway Mo i Rana 2d 05h 35min
56 169 Jonatan Öhman Sweden Stockholm 2d 05h 41min
57 113 Marte Stensland Jørgensen Norway Skien/Oslo 2d 05h 46min
58 101 Janne Røe Norway Soknedal 2d 07h 37min
59 180 Yvonne Dåbakk Norway Vormsund 2d 07h 38min
60 205 Peter Spielhofer Switzerland Luzern 2d 08h 02min
61 144 Hendrik Stachnau Germany Hamburg (Germany) 2d 08h 16min
62 160 Morten Pøhner Norway Østfold 2d 08h 36min
63 197 Gjermund Hilmarsen Norway Tynset 2d 08h 56min
64 177 Eric Chateau Switzerland La chaux du milieu 2d 10h 03min
65 122 Sven-Erik Gullbekk Norway Asker 2d 10h 36min
66 131 Bjørn Terje Wolden Norway Singsås 2d 10h 41min
67 141 Janne Rosenlind Norway Bærum 2d 10h 52min
68 142 Eivind Voldsund Norway Tennfjord 2d 12h 23min
69 106 Mel Andrews England Andover, Great Britain 2d 12h 23min
70 126 Camilla K Günther Norway Østfold 2d 14h 07min
71 202 Odd Lund Norway Fluberg 2d 14h 21min
72 193 Jøran Stokke Norway Raufoss 2d 14h 21min
73 195 Trond Morten Helgesen Norway Nannestad 2d 16h 05min
74 191 Beate Jähnig Germany Brandenburg 2d 17h 20min
75 192 Jörg Pohmer Germany Ahornallee 24 2d 17h 20min
76 117 Eirik Leander Rotmo Norway VUKU 2d 17h 21min
77 137 Keijo Korpela Finland Sør-fron 2d 19h 52min
78 200 Guy Trannois France Uriage 2d 20h 15min
79 194 Heidi Vogel Germany Weischlitz 2d 22h 35min

Show list with time difference