Reload
F450 2019
Starttidspunkt: fredag 1. februar 18:01
Siste oppdatering: 5. februar 2019
19. august 12:11
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
101. Ole Sneeggen Norway Klæbu Veteran
102. Ragnhild Aukan Norway Frei Rookie
103. Atle Krogstad Norway Stjørdal Veteran
104. Benoit Gerard France Hurdal Veteran
107. Kevin Debruyn Johansen Norway Folldal Rookie
108. Antoine Gamain France ECHIROLLES Rookie
109. Steffen Schjølberg Norway Djupsjølia Rookie
110. Jørn Opheim Norway Jessheim Veteran
111. Guro Byfuglien Norway Torpa Veteran
112. Mattis Skinnehaugen Norway Folldal Rookie
113. Daniel Haagensen Norway Tomter Veteran
114. Linda Margrethe Davidsen Norway Folldal Veteran
115. Kent Birkeland Norway BRØTTUM Veteran
116. Tuva Almås Norway Stord Veteran
117. Jens Kvernmo Norway Ogndal Rookie
118. Kenneth Monsen Norway Valdres Veteran
119. Astrid Tomtum Norway Gjøvik Rookie
120. Ella Aasheim Kjøsnes Norway Røros Rookie
121. Bente Sofie Alhaug Norway Almeveien 30 a Veteran
123. Ola Brennodden Sunde Norway Grimsbu Veteran
124. Michael Shelkovin Russia Russia Rookie
125. Vidar Johansen Norway Elverum Veteran
126. Per Morten Brennodden Norway Folldal Veteran
127. Eirin S. Dybing Norway Folldal Rookie
128. Per-Erik Bjerkan Svendsen Norway Elvarli Rookie
129. Isabell Nykmark Baumann Norway Jeppedalen Veteran
130. Mats Wiik Norway Folldal Rookie
132. Tom Erik Langegård Norway Lerskallen Rookie
133. Richard Sand Norway Folldal Rookie
134. Fredrik Westlie Norway ENEBAKK Veteran
135. Lars Fredrik Christensen Norway Spitalen Nordre Rookie
137. Michael Hess Germany Kreuzau Veteran
138. Sebastien Barrault Norway Sion, Sveits Rookie
139. Per Øyvind Karlsen Norway Skogn Veteran
141. Torbjørn Henriksen Norway Brumund Rookie
142. Vanessa Quinche Norway Folldal Veteran
143. Wolfram Schumacher Germany Florstadt Veteran
144. Ronnie Frivold Norway Folldal Rookie
145. Merete Neset Norway Rauland Vinje Kommune Veteran
146. Marit Beate Kasin Norway Valdres/Notodden Veteran
147. Håvard Okstad Norway Skaun Veteran
148. Siri Elisabet Holmelid Norway Leirsund Rookie
149. Hedda Holtet Norway FLISA Rookie
150. Carla Susana A Assuad Colombia Øystre Slidre Rookie
151. Jakub Ziółko Poland Chorzelow Rookie
152. Lars-Terje Larsen Norway Gausdal Veteran
153. Marcel Jørgensen Norway Lunner Rookie
155. Håvard Meek Mathisen Norway Trondheim Veteran
156. Ingrid Skålid Von Der Fehr Amundsen Norway Svelvik Rookie
157. Fredrik Lindgren Norway Røros Rookie
158. Jacobine Langstein Norway Tomrefjord Rookie
159. Andrine Bordvik Alhaug Norway Hamar Rookie
160. Rigmor Rønning Myrvang Norway Hamar Veteran
162. Ola Bromseth Norway Klæbu Rookie
163. Atle Bjerke Norway Vestre Gausdal Veteran
164. Yngve Fagerli Norway Skien Rookie
165. Heiko Häusler Germany Horschbach Rookie
166. Volker Ebertshäuser Germany Wasenbach Rookie
167. AnnMarie Pettersson Sweden Häggenås Rookie
169. Katarina Esseth Afséer Sweden Sörsjön, Sverige Veteran
170. Grzegorz Linda Poland Porzecze Rookie
171. Yngve Opgård Norway Alta Rookie
172. Cato Myhre Norway Sommarvoll Rookie
173. Cris Grum Norway Tangen Veteran
174. Michael Kirchner Germany Dedelstorf Veteran
175. Jan-Åke Persson Sweden Gäddede Rookie
176. Sebastian Walker Norway Jevnaker Rookie
177. Alf Stokke Norway Trysil Rookie