Reload
F600 2010
Starttidspunkt: torsdag 4. februar 12:00
Siste oppdatering: 8. februar 2010
24. mars 01:57
Status Løype Deltakere Siste sjekkpunkt Resultatliste

Deltakere

SNr Navn Land Hjemsted Status
1. Atle Bjerke Norway Vestre Gausdal Veteran
2. Anders Stridh Sweden Krokom Veteran
3. Bjørnar Andersen Norway Sørskogbygda Veteran
4. Lars Monsen Norway Jaren Veteran
5. Petter Swift Norway tufsingdalen Veteran
6. Petter Arnesen Norway Geilo Veteran
7. Trond Ørslien Norway V. Gausdal Veteran
8. Karsten Grönås Sweden Ringerike Veteran
10. Taisto Thorneus Sweden Kiruna Rookie
11. Arne Borud Norway Ilseng Veteran
12. Peter Edelbrock Sweden Krorkom Veteran
14. Jo Jøldal Norway Saggrenda, Kongsberg Veteran
15. Mikael Jutila Finland Pedersöre Veteran
16. Michael Jeckel Sweden Tjappsåive Veteran
17. Per Mjærum Norway   Veteran
18. Catherine Mathis France Cheillé Veteran
19. Per Olav Gausereide Norway Oslo Rookie
22. Svein Åge Jakobsen Norway Kongsvinger Rookie
23. Inger-Marie Haaland Norway Fagerheim, Hardangervidda Veteran
24. Robert Sørlie Norway Hurdal Veteran
26. Jan Kvilvang Norway Tufsingdalen Veteran
27. Bernhard Klammer Finland Pajala Veteran
30. Bernhard Schuchert Germany Frankfurt Veteran
31. Ketil Reitan Norway Narjordet Veteran
32. Joar Leifset Ulsom Norway Mo i Rana Veteran
33. Geir Wang Norway Straumfjordeidet Veteran
34. Claes Arvidsson Sweden Östersund Veteran
35. Sigrid Ekran Norway Grimsbu (Sparbu) Veteran
37. Øyvind Nordahl Næss Norway Trondheim Veteran
41. Øyvind Mortensen Norway Grimsbu Rookie
43. Per Weddegjerde Norway Skodje Veteran
44. Torsteinn Sofusson Iceland Romedal Veteran
47. Pascal Rebord Switzerland   Veteran
48. Terje Hilmarsen Norway Bardu Veteran
49. Mark Chin USA Folldal and USA Veteran
51. Hendrik Stachnau Germany Tyskland Veteran
52. Ola Brennodden Sunde Norway Folldal Veteran
53. Kenneth Nilsen Norway Siggerud Veteran
55. Jack-Gérard Gaspard France Vassieux-en-vercors Rookie
56. Lars Hoffmann Germany Wesenberg Rookie
57. Ronny Frydenlund Norway Brumunddal Veteran
58. Daniele Rao Italy funasdalen Rookie
59. Nisse Uppström Sweden   Veteran
60. Nina Skramstad Norway   Veteran
61. Jean-Philippe Pontier France Hodalen Rookie
62. Barbara Inauen Norway Appenzell Rookie
63. Magne Storstein Norway Reisadalen Rookie
64. Thomas Andresen Norway Brandbu Veteran