Reload
F400 2009
Start time: Friday 6. February 20:00
Last update: 10. February 2009
29. oktober 05:43
Status Trail Entrants Last update Results

Entrants

Nr Name Country Hometown Status
60. Joakim Knutson Norway Sollihøgda Rookie
61. Arnar Lyche Norway Molde Rookie
62. Hans-Petter Haugen Norway Hurdal Rookie
63. Rune Moen Norway Trysil Rookie
64. Roger Fossøy Norway Vestpynten Rookie
65. Ole Christian Dalby Norway Folldal Rookie
66. Ingar Helstrup Norway Lillehammer Rookie
67. Uno Stenmyren Norway Haugli Veteran
68. Robert Hallingfoss Norway Stryken Rookie
69. Torfinn Lyngstad Norway Folldal Rookie
70. Mikael Jutila Finland Pedersöre Rookie
71. Hanne Rognstad Norway Hurdal Veteran
72. Bernhard Schuchert Germany Frankfurt Veteran
73. Tomas Nevrela Czech Rep. Narjordet Rookie
76. Kenneth Hansen Norway Folldal Rookie
77. Einar Sand Semmingsen Norway Telneset Veteran
78. Gisle Huseby Norway Os Veteran
79. Trygve Ekeheien Norway Rømskog Veteran
81. Jørn Sødahl Kvam Norway Åndalsnes Veteran
82. Thommas Nikolaisen Norway Folldal Rookie
83. Andreas Brennodden Svendsen Norway Tiller Rookie
84. Cato Lunde Norway Hundalen Veteran
85. Ina Grobe Norway Bærum Rookie
86. Marcos Porcires Sweden Tromsø Veteran
87. Pia Skjærsveen Norway Lommedalen Rookie
88. Ove Grytbak Norway Røros Veteran
90. Tomas Sauarlia Norway Folldal Rookie
91. Jana Holá Czech Rep. Hrob Rookie
92. Arnt Ola Skjerve Norway Rennebu Rookie
94. Marianne Olsen Norway Opprinnelig fra Finnmark, nå Elverum Rookie
95. Kari Solvang Hope Norway Atrå Rookie
96. Svein Erik Strand Norway Lunde i Telemark Veteran
97. Kjetil Teien Norway Ytre Enebakk Veteran
98. Ola Martinsen Norway Langhus Veteran
99. Petter Henrik Warnes Norway Skaun Rookie
100. Stig Torp Norway Løten Rookie
101. Geir Askim Norway Kongsberg Veteran
102. Håkan Nisula Sweden Karlstad Rookie
103. Andraeas Tille Sweden Vekarn Rookie
104. Julie A Vesterhus Norway Lønset Veteran
106. Michael Jeckel Sweden Tjappsåive Rookie
107. Arild Jørgensen Norway Drammen Veteran
108. Sigmund Alhaug Norway Hamar Veteran
109. Eirik Leander Rotmo Norway VUKU Rookie
110. Lars Erik Susegg Norway Steinkjer Rookie
111. Jindra Zelenka Czech Rep. Brandýs nad Labem Rookie
112. Per-Arne Haga Norway Eidskog Rookie
113. Jon Inge Hørsandlien Norway Rena, Østerdalen Rookie
114. Ivar Johan Sørli Norway Narvik Rookie
117. Jarle Kopperudmoen Norway Årnes Veteran
120. Claes Arvidsson Sweden Östersund Rookie
121. Elisabeth Edland Norway Maura Veteran
122. Katrine Røsten Norway ELGÅ Rookie
123. Lasse Gjerde Norway Solbergelva Veteran
124. Siri Goberg Norway Dagali/ Hønefoss Veteran
125. Frode Chr. Thoresen Norway hedmark Rookie
127. Helge Holshagen Norway Verdal Veteran
128. Lotte Arnesen Norway Folldal Rookie
129. Frode Wang Norway Asker Veteran
130. Jon Olav Borgebund Norway Råde Veteran
131. Florian Schuchert Germany Sassenberg Rookie
132. Trond Hansen Norway Varteig Rookie
133. Lasse Austgarden Norway Ler Rookie
134. Steffen Zilling Germany Karlum Rookie
136. Svein Arild Danielsen Norway Atrå Rookie
137. Bjørn Jensen Norway   Rookie
138. Steffen Torgersbråten Norway Ringerike Rookie
139. Ingebrigt Storli Norway Kvikne Veteran
140. Karoline Heia Norway Narjordet Veteran
143. Jan Pauli Vold Norway Grønndalen Veteran
145. Catherine Mathis France Cheillé Rookie
146. Frode Winge Norway Ekne Rookie
147. Knut Olav Grimdalen Norway Nedenes Veteran
148. Leif Wilhelmsen Norway Røkland Rookie
149. Kristin Aasheim Norway Røros Veteran
150. Stig Solbakken Norway Dalholen Rookie
151. Cris Grum Norway Tangen Veteran
152. Pascal Rebord Switzerland   Veteran